1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : محمدرضا سوقاني

نام شرکت : شركت شيميايي و صنعتي كاوه

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : توليد كننده و صادر كننده بوتيل استات - اتيل استات- ايزو بوتيل استات- وايت اسپريت- و حلالهاي آروماتيك و نيز توليد كننده چسبهاي پي.وي.سي فشار قوي و فشار ضعيف-چسب چوب-چسب صحافي و رزين پلي وينيل استات

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 2640
بازديدهاي ديروز : 6360
كل بازديدها : 16568328
كاربران آنلاين : 16


شركت شيميايي و صنعتي كاوه نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
محمدرضا سوقاني نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
توليد كننده و صادر كننده بوتيل استات - اتيل استات- ايزو بوتيل استات- وايت اسپريت- و حلالهاي آروماتيك و نيز توليد كننده چسبهاي پي.وي.سي فشار قوي و فشار ضعيف-چسب چوب-چسب صحافي و رزين پلي وينيل استات تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

شركت شيميايي و صنعتي كاوه
يكي از بزرگترين و مجهزترين واحدهاي شيميايي كشور است كه در سال 1367 با توليد انواع چسب هاي صنعتي و با ظرفيت توليد سالانه 1000 تن، پا به عرصه صنعت و تجارت نهاد كه با بهره گيري از توان متخصصان خود و با استفاده از دانش و فناوري روز، به توليد انواع چسبهاي صنعتي بر پايه رزينهاي محلول درآب، پلي كلروپرن، كائوچوي طبيعي، PVC ، پلي اورتان، دكسترين ها، نشاسته ها و 000 پرداخت.
اين شركت در سال 1379 در راستاي توسعه و كسب بازار جهاني بر اساس مطالعات و برنامه ريزي هاي بلند مدت و آينده نگرانه خود بر مبناي ورود كشور به سازمان تجارت جهاني (WTO) در كنار ديگر بخش هاي توليدي خود اقدام به توليد حلال هاي آلي از جمله بوتيل استات، اتيل استات، ايزو بوتيل استات، وايت اسپريت، حلال هاي آروماتيك و انواع تينرها با ظرفيت توليد سالانه 10000 تن نمود.
با احداث و راه اندازي اين خط توليد، شركت شيميايي و صنعتي كاوه تبديل به يكي از بزرگترين توليد كنندگان بوتيل استات و اتيل استات، ايزو بوتيل استات، وايت اسپريت و حلال هاي آروماتيك در ايران گرديد. لازم به ذكر است كه توليدات اين واحد مي تواند از نظر كيفيت با نمونه هاي خارجي به راحتي رقابت نمايد.
امروز ما مفتخريم كه به عنوان يكي از واحدهاي موفق توانسته ايم گامي بزرگ در جهت توسعه و پيشرفت صنعت كشور برداريم و در اين راستا بعنوان واحد صادراتي نمونه از سوي (( كار گروه توسعه استان مركزي)) در سالهاي 1380 و 1385 برگزيده شده ايم همچنين اين شركت مفتخر به دريافت گواهينامه بين الملليCSI در سال 1385 و نيز دريافت تنديس بلورين و لوح تقدير از چهارمين جشنواره بين المللي اقتصاد سبز در سال 1386 مي باشد.

تهران, خيابان كارگر شمالي, بعد از تقاتع جلال آل احمد,پلاك 515 , واحد 6

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
كيلومتر 90 جاده تهران-ساوه, زرنديه, خيابان شيميايي و صنعتي كاوه آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   325207      

تعداد بازدید : 10866              گروه : شيميايي و پتروشيمي              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018