1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : سعيد قدرتي

نام شرکت : توسعه جوشو برش اورين الكتريك

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : انواع دستگاههاي جوشكاري وبرشكاري

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 498
بازديدهاي ديروز : 6071
كل بازديدها : 16572257
كاربران آنلاين : 10


توسعه جوشو برش اورين الكتريك نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
سعيد قدرتي نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
انواع دستگاههاي جوشكاري وبرشكاري تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

خوب است بدانيد كه ...

شركت اورين الكتريك در سال 1370 با زمينه فعاليت توليد دستگاه هاي جوش و برش تاسيس گرديد. اين شركت، توليدكننده انواع دستگاه ها درفرآيندهاي مختلف جوشكاري اعم از جوشكاري الكترودي SMAW، جوشكاري نيمه اتوماتيكGMAW ،جوشكاري GTAW ، جوشكاري زيرپودريSAW وهمچنين برشكاري پلاسما وتامين تجهيزات صنايع معظم جوش و برش و لوازمات يدكي مرتبط مي باشد.
هدف اين شركت از بدو تاسيس تامين و عرضه بهترين دستگاه هاي جوش و برش به بازار ايران بوده و به گواهي فعاليت 19 ساله، اين شركت در عرضه بسياري از تجهيزات جوش و برش ايران پيشگام و نوآور بوده است. از اين رو صادرات خود را به كشورهاي همسايه و خاورميانه آغاز و با موفقيت دنبال كرده است.
شركت اورين الكتريك با داشتن كادر متخصص و بهره گيري از مشاوره و راهنمايي اهل فن و علم در زمينه تحقيق و توسعه، توليد، ارزيابي كيفي، بازاريابي و فروش، خدمات پس از فروش و آموزش همواره در جهت شناسايي نيازها، توليد و عرضه تجهيزات جوش و برش پيشگام بوده تا بتواند هر روز بيش از پيش به هدف اصلي خود كه جلب رضايت مشتريان است، نزديك شود. به عبارتي جلب رضايت مشتريان از طريق شناخت و درك صحيح از نيازهاي آنها و برآوردن اين نيازها با مناسب ترين كيفيت و كمترين هزينه فراهم مي شود كه اين مهم در شركت اورين الكتريك از طريق به كارگيري آخرين دستاوردهاي قابل استفاده از فناوري هاي ارتباطي در كشور محقق شده است.
هدف اورين الكتريك تنها عرضه كالاي جوش و برش نيست، بلكه بر آن است تا در تمام بخش هاي توليد، فروش و پشتياني و خدمات پس از فروش در كنار اهل فن و علم قرار گيرد.
شركت اورين الكتريك با مجهز كردن خود به سيستم هاي اداري و كامپيوتري پيشرفته و روز دنيا و در اختيار داشتن پرسنل مجرب و تحصيلكرده در دفتر مركزي و دارا بودن دفاتر نمايندگي و فروش در اكثريت شهرهاي ايران در جهت خدمت رساني به مشتريان گام برمي دارد.
اعتقاد شركت اورين الكتريك اين است كه مشتري اولين نفر از تيم اورين الكتريك است و به همين دليل هم قبل از خريد و هم بعد از خريد مورد حمايت قرار مي گيرد. تمام پيشنهادات و توصيه هاي مشتريان دريافت و براي توليد محصولات اورين الكتريك منظور مي گردد. هر دستگاهي با مارك تجاري اورين الكتريك ، چيزي بيش از دستگاه هاي مشابه خواهد داشت. تحقق اهدافي كه مجموعه مديران و پرسنل شركت اورين از ابتداي فعاليت خود مدنظر داشته‌اند و تسريع در روند مثبت كنوني و همگامي موثرتر با پيشگامان توسعه علمي و فني امروز ايران و جهان، جز با تكيه بر دانش و تجربه مديريت جامع ممكن نبوده و نيست. اصلي كه اورين الكتريك به آن معتقد است و آن را با جديت پي مي‌گيرد. به همين منظور و براساس دستاوردهاي روشن گذشته، زمينه‌ تلاش و فعاليت گسترده امروز اورين الكتريك در عرصه‌هاي گسترده و متنوع فعلي، در قالب واحدهاي توليد،تحقيق وتوسعه،بازاريابي وفروش،كنترل كيفيت وپشتيباني وخدمات پس از فروش سازماندهي شده‌است.


تهران خيابان شيرازشمالي خيابان ونك كوي نرگس شماره 5

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   872371      

تعداد بازدید : 4745              گروه : ماشين آلات صنعتي              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018